5 Günde Vajinismus Biter

Samsun 5 Günde Vajinismus Biter

“5 Günde Vajinismus Biter” Danışmalık Programı


“5 Günde Vajinismus Biter” destek programımı yıllardır süren tecrübelerimle oluşturdum ve harika sonuçlara şahitlik ettim. Kısa sürmesi ve yoğunlaştırılmış bir program olması büyük avantaj oluyor.Biliyoruz ki vajinismus sorunu yaşayan danışanlar yüksek bir erteleme kapasitesine sahip. O sebeple kontrolü vajinismus sorununa bırakamayız. Hızlı, kararlı, çalışkan olmalıyız ve erteleyecek fırsatı vajinismusa vermemeliyiz.


Çiftim ile işbirliği halinde, harika bir takım olarak süreci tamamlıyoruz. 5 gün boyunca cinsel terapistin çalışma sınırları içinde, destekleyici, motive edici ve mahremiyete saygılı bir çalışma yürütmüş oluyoruz.


5 günlük destek programım yüksek başarı gösteriyor çünkü yaptığım ön görüşmelerde bu programa uygun çiftlerim ile çalışmaya başlıyorum. Diğer çiftlerimle ise onlara uygun olan başka programlarla çalışıyorum. Bir gün eksik bir gün fazla; önemli olan vazgeçmeyen, kararlı olan, çalışan herkes bu sorundan kurtulur.


Yaptığım ön görüşmeler ile çiftimin online desteğe uygunluğunu belirliyorum. Eğer danışanımın vajinismus seviyesi online desteğe uygun ise çiftim yaşadıkları yerden ayrılmadan da süreci başlatabiliyoruz. Online çalışabilmek için vajinismus seviyelerinin uygunluğu, öngörüşmede netleştiriyorum.


Bazen sürece yüz yüze başlıyor daha sonra online devam ediyoruz. Böylece hem yüz yüze tanışmış oluyoruz hem de online desteğe geçerek ulaşım sorununu çözmüş oluyoruz.


4 günlük vajinismus danışmanlığı,
3 günlük vajinismus danışmanlığı,
1 günlük vajinismus danışmanlığı,


Zaman zaman beklentimizin üstünde performans gösteren danışanlarım olabiliyor. Bu durumlarda süreci sıkıştırıyorum ve daha erken sonuç alıyoruz. Ya da vajinismus seviyesi o kadar azalıyor ki; bir dokunuşumuz yetiyor. Hızlıca sonuç alıyoruz. Danışanın vajinismus seviyesi, çiftin ne kadar hazır olduğu ve çiftin motivasyonu, danışmanlığın süreceği gün ve seans sayısını etkiliyor.